Elfa

Nowoczesne systemy przechowywania.

Innowacyjne systemy przechowywania, które dzięki możliwości dowolnego komponowania dopasować można do każdego wnętrza:
pozwalają zachować porządek zarówno w przestronnym wnętrzu domu, jak i w malutkim mieszkaniu.
Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami produktów Elfa - zaprojektowanymi i stworzonymi z myślą o wprowadzeniu harmonii i ładu w każdym domu.

Elfa classic: produkty do przechowywania ze stali.

Niezwykle praktyczne i wykonane z wytrzymałej stali elementy tworzące doskonałe systemy do przechowywania, zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Kompleksowe rozwiązania, na które składają się wieszaki, półki, kosze oraz organizatory ułatwiające utrzymanie porządku w szafach, w garderobie lub garażu.

  • Produkty ścienne: systemy wieszane
  • Produkty ścienne: systemy półek
  • Produkty podłogowe: system koszy
  • Produkty podłogowe: systemy wolnostojące freestanding

 

Elfa Decor: eleganckie i wykonane z najlepszych materiałów.

Ekskluzywna seria produktów wykonanych z prawdziwego drewna, dostępnych w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Połączenie drewna z metalem stworzy elegancki styl w Twoim domu. Elfa Decor to systemy wieszane, czyli pomysłowe szyny, na których powiesić można półki, kosze i pomysłowe organizery, takie jak wieszaki na krawaty, półki na buty, wysuwany wieszak na spodnie czy różnego rodzaju pojemniki na drobiazgi.
To także niezwykle praktyczne, wolnostojące półki, idealne do zagospodarowania dowolnej zawartości w dowolnym miejscu: w biurze, na środku garderoby, pod oknem.